این روزهارنگ ارزوهام عوض شدن،بیشترفکرمیکنم وبیشتر خیره میشم وبیشتر دعامیکنم وبیشتربه سلامتی فکرمیکنم،اصلابه اینده فکرنمیکنم و دلم میخواد توهمین زمان حال که تا1ماه پیش ازش بیزاربودم ولی الان عاشقشم بمونم،دلم میخواد خیلی شجاعانه وپرقدرت جلوی حرکت عقربه های ساعت وجلوی رفتن زمان روبگیرم وتوموقعیت کنونی ام بمونم اما حقیقتا بی فایده ست،زمان خیلی قویتر وبااراده تر از من به جلو حرکت میکنه و کاری به هیچ بنی بشری نداره،نمیدونم کدوممون مقصریم،من یا زمان؟امامطمئناهرچی زمان بیشترپیش میره من رو باتجربه تر وعاقلتر و قدرشناستر میکنه، هرلحظه دارم بزرگ میشم وهرچی بیشتر میفهمم تازه متوجه میشم هیچ چیز نمیدونستم ،دلم میخواد همیشه کنارخانواده م بمونم ودختر کوچیک بمونم وهیچوقت ازاین خونه نرم ،حرفهای مامانم تازه داره برام معناپیدامیکنه نمیدونم دیرشده یانه امامطمئنم اگه ازدواج کنم بازم دلم میخوادبیشترین وقتم رو توهمین خونه وکنارخانواده م باشم،دلم میخوادتمام لحظه هایی که پدرومادرم هستن رو فیلمبرداری کنم وبنویسم ویا نقاشی کنم وتمام وقت انهارابه اغوش بکشم وقربون صدقه شون برم.

هرچی زمان میگذره کار بابایشترمیشه وشبهاوقتی ازسرکارمیادخونه خسته تر وخیلی زودمیخوابه به گمانم بزرگ شدنمون وبزرگ شدن مشکلاتمون برای باباهم بزرگ به نظرمیرسه وسختترکارمیکنه،بیشترفکرمیکنه وگاهی شبهاتاصبح نمیخوابه وفقط فکرمیکنه به من واینده و.فکر میکنه.

نگرانیهای مامان هم بیشترشده امابااین حال امیدداره.

خلاصه بگم ازاینکه ترم اخرم نگرانی من وباباومامان بیشترشده به گمانم دلیلش فقط همین باشه که ازسال بعد باید چیکارکنم؟!اومدن خواستگارها و ازدواج من بزرگترین اتفاق امسال وسال بعده.

نمیدونم سال دیگه چه اتفاقاتی میفته فقط مطمئنم بایددوره های کاراموزیم رو برم امااینکه بازتواین خونه بمونم یانه یااصلاچه هامیشه رو واقعافقط خدامیدونه وامیدوارم تمام روزهای سال بعدوسالهای بعدبرای همه وبرای من خیروخوشبختی وارامش وازهمه مهمتر سلاتمی ودلی شادباشه.

به ازدواج فکرمیکنم ودعامیکنم که دقیقاهمینطوربشه که میخوام اینکه این اتفاق میفته یانه رو بازهم خدامیدونه.

دلم میخواد بایه پسر سید وصالح ازدواج کنم،واقعاازاعماق دل وقلبم ازخدامیخوام که این فرصت ولیاقت رو بده که بایک سید ازدواج کنم،

امیدوارم هراتفاقی میفته خداته جاده وهدف وارزورویاهام ایستاده باشه وبهم لبخندبزنه وازمن راضی باشه.(آمین)

واقعادعایم کنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حس خوبی دارم Animation Is Fun آسمان آبی قیمت ارز دیجیتال Julie تحصیلی فروش وراه اندازی اکانت سیسیکم 6301 bearing - ydbearing.net my tea memes