گاهی به وسعت یک شهردلتنگم و هیچ عنصری قلب و روحم راارام نمیکند،بیقرارم واسه کی وواسه چی رو نمیدانم فقط به خوبی میدانم باید شب خیلی زود بخوابم و تمام دلتنگیهایم رادرخواب بگذارم وبه روزبعدی قدم گذارم،میدانی منِ خواب با منِ بیداریهافرسنگهافاصله وتفاوت دارد،نمیگویم در دنیای خواب حالم خوب است نه!گاهی درد کشیدنهاحتی در خواب خیلی شدیدتروعمیقتراست وجای جراحتش حتی روی دل میماند،گاهی خوابها را نمیشود فراموش کرد درست مثل یک زخم یایک خاطره قدیمی وکهنه درمقابل چشمانت میماند،میماندتاابد پیش خودت،گاهی خوابها رو نمیشود از چشمهاجداکردمثل ان رویاهای صادقه ای که بعدازدیدنشان تمام روح وجسمت سرشارازانرژی وشیرینی وعشق است ،میدانی گاهی در خوابها مردن رو تجربه میکنم،ارامِ ارامم انگار هزارسال در مَهدِ اَبد خوابیده ام و گویی در یک چاه عمیق وتاریک بانیرویی عجیب وشدید به درون ان پرتاب میشوم میترسم اما وقتی دقیقترمیشوم نورگرمابخش ولذت بخشی رادرته چاه میبینم که هرلحظه به ان بیشترنزدیک میشوم و سرانجام باان نور امیخته میشوم و تمامیتم نور میشود،به گمانم ان لحظه خدارادراغوش گرفته ام و این ملحق شدن بینظیراست ،به نظرم دیدار انسان باخدابهترین و شیرینترین قرار است، میدانی گاهی که خیلی خسته ای،بریده ای از کائنات و عالم و عوالم،احساس پوچی میکنی، دلتنگی، بیقراری،ارام نیستی، میترسی،خواب ارامت نمیکند، بهتر این است خودت رو با چمدانت ببری و به خدا بگویی هرجاهستی همانجا بیا میخواهم بیایم ببینمت،باتوحرف دارم،کاردارم،از شهر درونت جدابشو،چشمانت روخیس کن،خیلی ارام سفره ی دلت رو پهن کن وخداراصدابزن تا سرسفره ی دلت بنشیند، چشمانت روببیند که بارانی شده ،لبهایت رابگشاوبگو،بگو،بازهم بگو،انقدر بگو تا ذره شوی،ارام شوی،ان وقت لبخند خدا رومیبینی و میبینی که خدا دراغوشت گرفته است،به شهر درونت برمیگردی،به خودت که می ایی میبینی چشمانت خیس وسرسجاده نشستی وکتاب خدا_قران_برروی دستانت بازمانده وصورتت به سوی اسمانهاو لبهایت بی انکه بفهمی در حال مناجات کردن است،به خودت که می ایی میبینی دلت را جاگذاشته ای پیش خدا یالابه لای حرفهای خدا،ارام واحیا میشوی وبازبه زندگی ات برمیگردی وادامه میدهی واین قرارهای عاشقانه تااخرین نفس ادامه دارد، میدانی به گمانم باید پله پله خداراملاقات کنی تااززندان خودت ازادشوی،خدایا من راباتمام خوب وبدم وکرده ونکرده ام بخر،من را عاشقانه بخر.

+دلتنگ وغمگینم برای تمام شهدای حادثه تروریستی زاهدان،دعامیکنم وازخدامیخواهم مرگم بصورت شهادت باشد.

+عنوان پست از اهنگ علی زندوکیلی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جزوه های پزشکی Geoff کرج درس فصل باران خدمات شبکه دکترسیداحسان عسکری Cathy تور اروپا دلتابان دنياى خاكسترى من