اسفندماه که رویت شد برایش اسپند دود کردم و صدقه انداختم که اتفاق بدی در این ماه نیفتد ودرهای رحمت و ارامش وخوشبختی به زندگی مان سرازیر شود اخر بعد ازان همه سختی ومصیبت که یازده ماه با ان دست وپنجه نرم کردیم ودم نزدیم دیگر وقت ان رسیده است شَهد خوشی و خوشبختی کاممان را شیرین کند و اتفاقات گذشته رو از یادمان بِزُدایَد،اسفندماه که امد به دنبالش صبر رفت و انتظاار امد،نگرانی و دلهره های ناگهانی امد،دل بیقرارترشد و اوضاع حال واحوال به کل تغییرکرد،مگرچه شده؟نمیدانم.میدانی دیگر مثل گذشته منتظر امدنت نیستم،برای امدنت دعا نمیکنم، خانه وزندگی رو تمییزنمیکنم،به انتظار امدنت روزها نمینشینم،شعری نمیخوانم،فالی نمیگیرم،به خرید عید نمیروم،حیاط رابرای امدنت اب وجارو نمیکنم، نمیگویم که نمیخواهمت یا به فکرت نیستم نه اصلا هم میخواهمت وهم گاه گاهی به تو فکرمیکنم اما برای امدنت بیقراری نمیکنم ،میدانی امدنت را دست خدا سپرده ام،هرموقع که خدااجازه داد وامدی باتمام وجودم تو را میپذیرم ومیگویم به زندگی ام خوش امدی اماالان فقط منتظر لبخند پهنی از سوی خداهستم،فقط میخواهم مثل گذشته سالم باشم،میدانی سلامتی ام را پای امدنت خرج کردم وحال که بیمار شدم قَدرِ سلامتی دستم امده،هرموقع امدی تمام لحظاتمان رو شعر یا رمان عاشقانه میکنم ، دعا کن که تمام اتفاقات خوب برای همه بیفتد وبعد برای من وبعد برای خودت#محدثه

+عنوان پست یکی از اشعار فاضل نظری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نگین موزیک آموزش کامل دیجیتال مارکتینگ گروه مهندسين نوانديش متخصص اینستاگرام انصاف‌طلب شورای زکات شهرستان شبستر صنعت سازان کویر •••๑๑๑ سین مثل ... سه نقطه ๑๑๑••• تفکر در مورد زندگی چاپ مقاله